Полірування автомобіля (Львів): фар, кузова

Ми здійснюємо весь спектр робіт по обслуговуванню автомобілів. У число послуг, що надаються фахівцями нашого СТО, також входить така необхідна на сьогоднішній день послуга, як полірування авто (Львів), а саме:

  • Професійне полірування кузова
  • Полірування фар (відновлення оптики)

В процесі експлуатації автомобіля на його поверхню відбувається вплив агресивного середовища: дощ, сніг, пил, бруд, пісок, часті мийки. Ці фактори серйозно впливають на лакофарбове покриття авто. Через деякий час лак тьмяніє, і автомобіль втрачає блиск і елегантність. Тут на допомогу приходить полірування автомобіля.

Полірування автомобіля повертає машині первозданний зовнішній вигляд, елегантність, усуває дрібні подряпини і всілякі потертості.

Якщо Ви прагнете повернути автомобілю його первісний блиск, звертайтеся до нас! Якісне полірування авто у Львові – до Ваших послуг!

Однією з основних частин процесу полірування автомобіля є нанесення твердого воску, який створює захисну плівку на поверхні лаку, тим самим зменшуючи ймовірність появи подряпин. Полірування автомобіля здійснюється із застосуванням якісних матеріалів.

Виходячи з Ваших побажань, а також враховуючи зовнішній вигляд автомобіля, ми готові запропонувати Вам один з двох видів полірування. Це може бути як захисне полірування авто (Львів), так і відновлювальне полірування авто (Львів).

Полірування кузова автомобіля

Кузов – найдорожча деталь автомобіля і він потребує професійного догляду не менше ніж інші його частини. Професійне механічна полірування автомобіля гарантує “сяйво” глянцю і яскравість кольорів протягом кількох років, а також захист від жорстокого середовища наших доріг.

564584

Полірування призначене для усунення подряпин і інших дефектів кузова автомобіля.

Полірування виконується за допомогою спеціальних полірувальних паст трьох видів.

Перша полірувальна паста використовується для зняття глибоких подряпин і вирівнювання поверхні. Так само вона служить плацдармом для другої абразивної пасти, яка прибирає всі найдрібніші подряпини і додає блиск. Третя паста закріплює результат двох попередніх, тобто робить блиск більш стійким до різних дрібних пошкоджень (подряпини гілками, попадання піску на ганчір’я при митті авто і т.д.).

Полірування фар (відновлення оптики)

У наш час сучасні фари в основному роблять із пластику, оскільки він міцніший і більш стійкий до механічного впливу. Однак навіть пластик з часом стирається і стає мутним. Потерті і подряпані фари не тільки псують зовнішній вигляд автомобіля, але і значно знижують ефективність освітлення дороги. Прозорість Вашим фарам зможе повернути полірування.

fdafha

Зображення 1 з 3

Для чого це потрібно?

Полірування фар дозволяє відновити помутнілі скельця автомобільних фар і ліхтарів. Поліруються тільки пластикові фари, встановлені на більшості сучасних автомобілів. Пластикові фари, на відміну від скляних фар, більшою мірою схильні до утворення дрібних подряпин, потертостей. Це відбувається через те, що в процесі експлуатації автомобіля, наприклад після мийки, дрібні порошинки і пісок залишають на пластику фари подряпини, в які згодом потрапляє бруд. Все це погіршує світловіддачу оптики приблизно на 30-40%! Світло стає бляклим, мутним і розсіяним. Такі фари здебільшого засліплюють водіїв зустрічних автомобілів.

Крім того, помутнілі фари і ліхтарі негативно впливають на зовнішній вигляд Вашого автомобіля і природно погіршують Вашу безпеку в нічний час!

Полірування фар дозволяє відновити зовнішній вигляд і оптичні властивості пластикових розсіювачів.

Полірування фар в нашому центрі виконується за допомогою професійного інструменту та із застосуванням спеціальних абразивних матеріалів і полірувальних паст.