Кузовний ремонт автомобіля (авторобот) у Львові

Кузовний ремонт автомобіля – це відновлення кузова транспортного засобу до його первісного стану. Взагалі, що таке кузов і для чого він потрібен? Кузов – це найбільша частина автомобіля, яка призначена для перевезення пасажирів і вантажів. У легковому автомобілі кузов, як правило, поділений на три відділення. Перше – моторний відсік, який призначений для розташування двигуна. Друге – пасажирське відділення, призначений для перевезення людей і невеликих вантажів. І третє – багажне відділення, в якому, наприклад, можна розмістити пару великих валіз. Причому, відділення для розміщення пасажирів займає дві чверті, від загального місця.

Кузовний ремонт – відповідальний процес, що вимагає уваги, професіоналізму, високотехнологічного обладнання та фірмових матеріалів. На сьогоднішній день техніка дозволяє виправити пошкодження автомобіля оперативно, якісно не залишаючи і натяку на минулі несправності.

У сервісному центрі TDA-Сервіс представлено сучасне обладнання (в тому числі авторобот), яке дозволяє проводити ремонт кузова різного ступеня складності у автомобілів швидко і якісно, відповідно до вимог Audi, Volkswagen, SKODA, Seat і інших марок авто.

Кузовний ремонт автомобіля – повний спектр послуг для наших клієнтів

Якщо ви думаєте , що ремонт кузова необхідний тільки старим авто , то слід зазначити , що це думка не цілком відповідає дійсності. Випадкова подряпина, участь у ДТП, порушення умов експлуатації машини – ось основні причини, з яких автолюбителі звертаються в нашу майстерню, щоб замовити кузовний ремонт автомобіля. Будь-які пошкодження, що тягнуть за собою деформацію кузова, можуть таїти в собі небезпеку, тому, у разі сумнівів, необхідно проконсультуватися з фахівцем, наскільки вашому авто необхідний локальний кузовний ремонт. В іншому випадку, невчасний ремонт кузова може бути зовсім марною тратою грошей. І, для збереження працездатності автомобіля, доведеться розщедритися на повну заміну частин конструкції, що прийшли в непридатність – в цьому випадку, ваші витрати будуть незрівнянно вище, ніж витрати на кузовний ремонт ціни на який виправдані відчутною користю для вашої машини .

Ефективність від кузовного ремонту автомобіля складно переоцінити. Тому, якщо вам здається, що вартість кузовного ремонту занадто висока, не поспішайте відмовлятися від даної послуги. Пошкодження шару фарби, неминуче при появі подряпин або зіткненні, викликає процес окислення металу і початок корозійних процесів, тоді як кузовний ремонт автомобіля дозволяє не тільки повернути машині первісний вигляд, а й своєчасно уповільнює руйнування металу. Навіть невеликі пошкодження кузова, не завжди помітні на поверхні машини , вимагають огляду спеціаліста – цілком можливо, що, з метою запобігти початок процесу корозії, необхідно буде провести локальний кузовний ремонт, швидкий за часом і доступний за ціною.

Щоб замовити якісний локальний кузовний ремонт, не поспішайте вибирати фахівців сумнівної кваліфікації, які пропонують ремонт кузова автомобіля за дивно низькими цінами. Як і будь-яка робота з автомобілем, локальний ремонт кузова вимагає не тільки професійного підходу, а й наявності сучасного дорогого обладнання. Навряд чи гаражна майстерня, куди ви вирішили звернутися, щоб замовити ремонт кузова автомобіля, має можливість придбати його, тим самим, гарантуючи якісний ремонт кузова. Швидше за все, вам буде запропонований локальний ремонт кузова за допомогою простих слюсарних інструментів, і про його якість залишається тільки здогадуватися. Тому не варто економити, вибираючи низьку вартість кузовного ремонту – напевно, під вивіскою «Дешевий локальний ремонт кузова» ховаються послуги низької якості.

Відкладати ремонт кузова автомобіля, вважаючи, що вартість кузовного ремонту у Львівських автомайстернях зазвичай завищена, немає необхідності. Всі, хто звертається в нашу компанію, щоб замовити кузовний ремонт – задоволені цінами і якістю виконаних робіт. Не варто економити на якості машини і своєї безпеки – своєчасно проведений кузовний ремонт, ціни на який не принесуть шкоди вашому бюджету, має стати обов’язковою частиною догляду за авто, значно продовжуючи термін його служби.