ГАЗ на АВТО

logo ElpigazПропонуємо встановлення газобалонного обладнання компанії ELPIGAZ.

ELPIGAZ – провідний світовий виробник і постачальник газобалонного автомобільного   устаткування, систем постачан ня газу, резервуарів LPG, резервуарів для пневматики і   компресорів.

Основна частина технологічної і технічної продук ції захищена патентами у багатьох країнах  по всьому світу. Наші патенти свідчать про високу якість продукції і про почес не місце   нашої компанії на світовому ринку.

Історія ELPIGAZ грунтована на історії двох компаній: історії заводу по виготовленню   резервуарів в Горлицях, який був створений в 50-ті і ELPIGAZ, що спеціалізуються на   виробництві і продажі широкого спектру газових установок зрідженого газу і CNG для   автомобілів. У березні 2009 року сталося злиття ТОВ ELPIGAZ і ТОВ POLMOCON, в результаті   чого виникла одна компанія, заснована в Гданьську і її філія для виробництва газових  балонів (CFS) POLMOCON в місті Либерец, яке працює під назвою ТОВ ELPIGAZ.

За роки свого існування компанія ELPIGAZ була удостоєна безлічю нагород, підтверджуючи свій високий статус і якість своєї продукції.

Перевагою компанії є найбільший вибір резервуарів зрідженого газу у світі. Вони застосовуються як для легкових автомобілів, так і для вантажівок, автобусів і тракторів.

Усі наші продукти відповідають усім вимогам національних і європейських стандартів і   сертифіковані згідно з Системою якості по ISO 9001.

ELPIGAZ виробляє:

  • Сучасні тороїдальні балони LPG: MoreMo (More & Modern) і Hit, як були нагороджені   Європейською медаллю за порівняно низьку вагу (на 20-30% менше, чим інші балони на ринку).
  • Циліндричні резервуари зрідженого газу – широкий діапазон резервуарів діаметром від 200 до  450 мм.
  • Високоємнісні газові балонів – LC (великої місткості) – до 500 дм 3 для вантажівок, автобусів і так далі.
  • Редуктори: Комета-I (150 л.с.), Drago (до 160 л.с.), Fiore Forte (200 л.с.), Vega-I (250 л.с.), Vega-Sport (більше 250 л.с.).
  • Газові форсунки Argento, I – Plus, Rosso Verde.

Устаткування LPG .

Резервуари високого тиску повітря.

Продаж газового устаткування – комплектних установок фірмових LPG, CNG:

для бензинових двигунів: EXCLUSIVE line – Stella OBD, Comfortline – Stella Polare був   нагороджений Inspiro 2012, POPULARline – Stella Nord, призначений для двигунів з безпосереднім   уприскуванням бензину Stella 4dpi, для дизельних двигунів – на системі двох видів палива (по LPG) – це система DEGAmix Inspiro – нагороджена в 2011 році, має дозвіл на установку в усіх транспортних засобах (категорій M1, N1, M2, N2, M3, N3), у тому числі ADR (транспортні засоби для перевезення небезпечних вантажів).

Усе газове обладнання ELPIGAZ має сертифікацію, як Польську, так і Європейську, а також ГОСТ і УКРСЕПРО.

Paintless Dent Repair PDR pdr технологія Автомалярка Автомалярка Львів Авторобот Львів Автосервіс контакти Кузовний ремонт автомобіля Львів Кузовна майстерня Львів Малярка автомобіля Львів Львів СТО масло Liqui Moly Фарбування автомобіля Львів Шиномонтаж у Львові комп’ютерна діагностика комп’ютерна діагностика автомобіля компютерна діагностика авто компютерна діагностика авто львів плівки плівка для автомобіля полірування кузова полірування авто полірування автомобіля полірування фар автомийка автомийка львів автомийка у львові автомобільна плівка автомобільні шини автосервіс автосервіс львів автошини антигравійна плівка антигравійне покриття балансування коліс видалення вмятин видалення вмятин без фарбування видалення вмятин львів всесезонні шини вулканізація львів заміна масла заміна масла львів заміна масла ціни заміна масляних фільтрів заміна автоскла заміна лобового скла захисна плівка захисні плівки для авто новітні методи ремонту рихтовка ремонт двигуна ремонт двигунів львів ремонт автомобіля ремонт автомобілів ремонт автоскла ремонт вмятин ремонт вмятин без покраски ремонт скла ремонт сколів ремонт тріщин ремонт ходової ремонт царапин сто львів сто у львові технічне обслуговування і ремонт автомобілів фарбування хімчистка авто Львів хімчистка львів хімчистка салону ціни ціни на ремонт автомобілів шини львів шини у Львові шиномонтаж шиномонтаж львів