ГАЗ на АВТО

logo ElpigazПропонуємо встановлення газобалонного обладнання компанії ELPIGAZ.

ELPIGAZ – провідний світовий виробник і постачальник газобалонного автомобільного   устаткування, систем постачан ня газу, резервуарів LPG, резервуарів для пневматики і   компресорів.

Основна частина технологічної і технічної продук ції захищена патентами у багатьох країнах  по всьому світу. Наші патенти свідчать про високу якість продукції і про почес не місце   нашої компанії на світовому ринку.

Історія ELPIGAZ грунтована на історії двох компаній: історії заводу по виготовленню   резервуарів в Горлицях, який був створений в 50-ті і ELPIGAZ, що спеціалізуються на   виробництві і продажі широкого спектру газових установок зрідженого газу і CNG для   автомобілів. У березні 2009 року сталося злиття ТОВ ELPIGAZ і ТОВ POLMOCON, в результаті   чого виникла одна компанія, заснована в Гданьську і її філія для виробництва газових  балонів (CFS) POLMOCON в місті Либерец, яке працює під назвою ТОВ ELPIGAZ.

За роки свого існування компанія ELPIGAZ була удостоєна безлічю нагород, підтверджуючи свій високий статус і якість своєї продукції.

Перевагою компанії є найбільший вибір резервуарів зрідженого газу у світі. Вони застосовуються як для легкових автомобілів, так і для вантажівок, автобусів і тракторів.

Усі наші продукти відповідають усім вимогам національних і європейських стандартів і   сертифіковані згідно з Системою якості по ISO 9001.

ELPIGAZ виробляє:

  • Сучасні тороїдальні балони LPG: MoreMo (More & Modern) і Hit, як були нагороджені   Європейською медаллю за порівняно низьку вагу (на 20-30% менше, чим інші балони на ринку).
  • Циліндричні резервуари зрідженого газу – широкий діапазон резервуарів діаметром від 200 до  450 мм.
  • Високоємнісні газові балонів – LC (великої місткості) – до 500 дм 3 для вантажівок, автобусів і так далі.
  • Редуктори: Комета-I (150 л.с.), Drago (до 160 л.с.), Fiore Forte (200 л.с.), Vega-I (250 л.с.), Vega-Sport (більше 250 л.с.).
  • Газові форсунки Argento, I – Plus, Rosso Verde.

Устаткування LPG .

Резервуари високого тиску повітря.

Продаж газового устаткування – комплектних установок фірмових LPG, CNG:

для бензинових двигунів: EXCLUSIVE line – Stella OBD, Comfortline – Stella Polare був   нагороджений Inspiro 2012, POPULARline – Stella Nord, призначений для двигунів з безпосереднім   уприскуванням бензину Stella 4dpi, для дизельних двигунів – на системі двох видів палива (по LPG) – це система DEGAmix Inspiro – нагороджена в 2011 році, має дозвіл на установку в усіх транспортних засобах (категорій M1, N1, M2, N2, M3, N3), у тому числі ADR (транспортні засоби для перевезення небезпечних вантажів).

Усе газове обладнання ELPIGAZ має сертифікацію, як Польську, так і Європейську, а також ГОСТ і УКРСЕПРО.