Ремонт автоскла (Львів). Заміна автоскла. Усунення тріщин, сколів.

Ми надаємо такі послуги з ремонту автомобільного скла:

  • Ремонт сколів і тріщин автоскла.
  • Заміна автоскла.

auto-glass-repair-services

Зображення 1 з 4

 

Заміна лобового (робота) від 400 грн
скол 80-100 грн
Тріщини:
зупинка 50 грн
ремонт 20 грн / 1 см

Однією з послуг, що ми надаємо – є ремонт тріщин і сколів автоскла. Під час постійного використовування свого автомобіля, не можливо його захистити від впливів зовнішнього середовища. Царапини, завдані двірниками, гілками дерев, пошкодження від попадання камінців,  різкий перепад температур і інші фактори спричинюють виникнення сколів, тріщин і глибокі подряпини на склі. Виправленням цих та інших проблем, пов’язаних з автомобільним склом, займаються наші фахівці.

Всі власники автомобілів розуміють, що своєчасний ремонт автоскла буде коштувати набагато дешевше, ніж заміна скла повністю. Хоча заміна автомобільного скла потребує більше часу, але, при необхідності – ми надаємо і таку послугу.

Ремонтування скла (автоскла) є найкращим способом відновлення у тому випадку, якщо пошкодження скла “свіже”, тобто не забруднилося пилюкою та вологою. Він займає від 30-ти хвилин до 2-х годин.

Наша команда складається з висококваліфікованих спеціалістів, досвідчених майстрів своєї справи, які виконають роботу будь-якого рівня складності та обсягу якісно і в короткі терміни.

Щодо ремонту лобового скла – це досить клопітка і відповідальна робота. Порівнюючи чищення пошкодження чи видалення бруду із  заповненням полімером вакууму та правильним поліруванням – ця робота не дуже складна. Але друге – справа не кожному підвладна. Для нас така робота підвладна – це нам під силу!

З нами ви будете певні, що ремонтування тріщин скла (автоскла) – справа не важка, якісна, надійна, потрібна та дешева. При зверненні до нашої фірми стосовно ремонту лобового скла, тріщин чи сколів автоскла – ми в найкоротші терміни зробимо вам прорахунок вартості відповідного ремонту і ваш автомобіль відразу почнуть відновлювати до належного вигляду.


Не забувайте, що своєчасний ремонт тріщин автоскла і ремонт сколів на автосклі в декілька разів дешевше від покупки і установки нового лобового скла!