Видалення вмятин без фарбування (ремонт вмятин) у Львові

Видалення вмятин без фарбування (ремонт вмятин, Paintless Dent Repair, PDR технологія) – новітня і революційна технологія ремонту вмятин авто – вже у Львові. Відремонтування вмятин можливо практично на всіх частинах кузова, розміри яких можуть бути від маленької до великої, при умові, що не пошкоджено саме лакофарбове покриття кузова автомобіля.

У 70% випадків якщо фарба не пошкоджена вмятину можна видалити, правильно використовуючи відповідні технології і необхідний інструмент. Видалення вмятин проводиться двома основними способами:

  • З внутрішньої сторони спеціальним інструментом. У цьому випадку інструментом проводять натискання з внутрішньої сторони деталі, видавлюючи вгору вмятину.
  • Із зовнішнього боку клейовою системою. В області вмятини приклеюється на спеціальний клей кліпса, за яку потім тягнуть та витягають вмятину. Найчастіше використовують перший спосіб, а другий застосовують в основному в місцях, складних для доступу звичайного інструмента.

PDR технологія – система видалення вм’ятин без фарбування за одними джерелами свій початок бере з 40-х, а за іншими з 50-х років XX століття. Більшість вважає, що родоначальниками її є фахівці експериментального відділу «Mercedes-Benz», які розробили дану технологію, стикаючись з проблемами невеликих ушкоджень при виробництві і на виставках. Одним з таких родоначальників називають Оскара Флайге, який почав видаляти вмятини прямо на виставках ночами на автомобілях компанії «Mercedes-Benz». Довгий час ця технологія перебували під замком великих виробників автомобілів, даючи їм можливість економити гроші на усунення дефектів.

020120101128

Зображення 1 з 16

Переваги використання технології видалення вмятин PDR:

Деталь не фарбується, зберігається заводське лакофарбове покриття.

Одним з найважливіших вважають те, що після видалення вмятини деталь автомобіля не перефарбовується. Навіть при дуже добрій якості фарбування виникає безліч факторів, які можуть спричинити за собою видимі і невидимі недоліки. Такими можуть бути:

  1. Підбір кольору;
  2. Повторити шагрень лаку;
  3. Товщина шару фарби на автомобілі.

Час ремонту.

PDR може займати значно менше часу ніж класичний спосіб відновлення пошкодженої деталі і, залежно від складності пошкодження, займає від 5 хвилин до 8 годин роботи, а в окремих випадках і більше. Фарбування однієї деталі в середньому може зайняти 1-2 дні.

Вартість ремонту.

Як правило, видалення вмятини коштує набагато менше, ніж рихтування та фарбування деталі і, в окремих випадках, може бути рівна або вища за вартість відновлення деформованої частини кузова класичним способом.

Відсутність розбирання деталі.

У більшості випадків на пошкодженій деталі проводиться незначне розбирання або воно взагалі відсутнє. Використовуваний інструмент дозволяє проводити через начебто недоступні місця, доступ до ушкоджених ділянок.

Автомобіль не має обмежень в експлуатації.

Після класичного ремонту – фарбування, необхідно 2 місяці в ретельному режимі обслуговувати авто, так як фарба свіжа і недостатньо тверда, повинна акуратно митися, протиратися і т.д. Після видалення вмятин немає ніяких обмежень у використанні авто.

Важливо знати, що навіть при сильному пошкодженні фарбового покриття кузова за допомогою технології PDR є можливість виконати подальше фарбування якісніше і з мінімальним використанням шпаклівки.

Якщо Ваш автомобіль потребує допомоги з видалення вмятини – не гайте часу, звертайтесь до нас в автосервіс, що у місті Львові!