Ремонт автомобілів Львів: двигунів, ходової, технічне обслуговування та компютерна діагностика авто

Наше СТО TDA-Сервіс у Львові володіє всіма необхідними можливостями і потенціалом для того, щоб вважатися кращим СТО Львова! Наш персонал складається з кваліфікованих і досвідчених робітників. На нашій станції встоновлено високотехнологічне обладнання для ремонту автомобілів та проведення комп’ютерної діагностики автомобіля, в тому числі і комп’ютерної діагностики двигуна.

Що потрібно для якісного ремонту Вашого автомобіля? Необхідні не тільки грамотні й досвідчені фахівці, а й якісне сучасне обладнання, інструменти і матеріали для діагностики та ремонту вашого авто. Сучасні автомобілі неможливо якісно обслуговувати без спеціалізованого обладнання, яке допомагає не тільки якісно обслужити автомобіль, але і продовжити термін експлуатації того чи іншого вузла.

З появою сучасних автомобілів багато СТО у Львові сильно змінилися. Реорганізувався не тільки їх зовнішній вигляд, а й технічне оснащення. З’явилися спеціальні комп’ютери (компютерна діагностика авто львів), що дозволяють проводити комп’ютерну діагностику і ремонт двигуна авто. З’явилися автоматизовані системи, що ефективно «замінюють руки майстрів». Новітні технології тепер дозволяють комп’ютеру, а не людині підбирати необхідні автозапчастини, масла, фарбу та інше, що значно підвищує точність і ефективність при обслуговуванні автомобіля. Сучасні СТО у Львові не обмежуються лише наданням послуг. Також на них здійснюється продаж автозапчастин.

Але, зрозуміло, обслуговування автомобілів та комп’ютерна діагностика автомобіля – це основне завдання станцій. І тут не обійтися без людини, досвідченого майстра. На сучасних СТО у Львові працюють не майстри-самоучки, а професіонали, які знають про автомобілі та налагоджування двигуна все. Саме такі майстри працюють на СТО TDA-Сервіс!

Що саме пропонує наше СТО у Львові для обслуговування і діагностики Вашого авто?

  • Електрик:
    діагностика авто, ремонт проводки, встановлення сигналізації, камери і парктронік,  підсвічування салону та інше;
  • Ремонт ходової;
  • Моторист;
  • Комп’ютерна діагностика автомобіля.

Серце автомобіля – двигун. Від його правильної роботи залежить працездатність всієї машини. Своєчасна діагностика двигуна в багатьох випадках може попередити серйозний ремонт двигуна авто. У цьому випадку необхідність відремонтування двигуна залежить від ефективності діагностики. Таке можливо тільки на сучасному обладнанні та з допомогою комп’ютерної діагностики.

Широкий профіль нашого СТО дозволяє майстрам робити ремонт авто і двигунів різного типу та конфігурації та проводити комп’ютерну діагностику двигуна та автомобіля вцілому. Наші фахівці мають величезний досвід в обслуговуванні та ремонті автомобільних двигунів. Якщо Ви не впевнені, чи потрібен Вашій машині сервіс двигуна, звертайтеся – ми розберемося!

Ще один важливий момент, пов’язаний з двигуном – це захист картера. Його рекомендують ставити відразу після покупки автомобіля. Це не тільки захистить картер і деталі мотора від механічного ушкодження, але й вбереже його від бруду і пилу. Важливу роль захист картера грає і в комплексі протиугінних заходів. Наші фахівці швидко і точно встановлять такий захист картера на Ваш автомобіль.

Ремонт двигуна автомобіля, використовуючи сучасне обладнання, полягає в тому, що, перш за все майстер проводить діагностику двигуна вашого авто. Після цього, при виявленні несправностей буде проведена розбирання саме тієї його частині, яка потребує ремонту. Використовуючи такий ефективний метод діагностики та ремонту автомобіля витрачається набагато менше часу на ремонт двигуна.

Схожа ситуація і з підвіскою автомобіля. Перш ніж приступити до її ремонту, необхідно зробити діагностику авто. І за результатами якої буде визначено, які вузли слід міняти.

Перевірений часом досвід фахівців TDA-Сервіс дозволяє нам виконувати роботи високої складності на професійному рівні з гарантією якості. На сьогоднішній день ми готові надати широкий спектр послуг: обслуговування, комп’ютерна діагностика авто, ремонт автомобілів та забезпечення запасними частинами за доступними цінами у Львові.

ЦІНИ НА РЕМОНТ ХОДОВОЇ

наймен. авта/послуга Ваз 1-7 Daewoo WV (Shkoda,  Audi) Opel Ваз
8-15, Таврія
Заміна амортизатора 40 грн 120 грн 80 грн 120 грн 100 грн
Гальмівні колодки передні 40 грн 40 грн 40 грн 40 грн 60 грн
Гальмівні колодки задні 60 грн 60 грн 60 грн 60 грн 60 грн
Пильники зовнішні 60 грн 60 грн 60 грн 60 грн
Наконечники 30-50 грн 30 грн 30 грн 30 грн 30 грн
Шарова опора 20 грн 80 грн 20 грн 20 грн 20 грн

Знаходимося ми у Львові на вул. Кузневича 2.