Книга відгуків

На цій сторінці відвідувачі сайту можуть залишати свої відгуки.На этой странице посетители сайта могут оставлять свои отзывы.

6 коментарів в “Книга відгуків”

 • Іван:

  Мне понравилось!!!
  очень хорошие люди, и работают хорошо!

 • Валерій С.:

  В мене були фари надто тьмяні, бо царапин багато були і на одній фарі була тріщина. Звернувся на автосервіс TDA – виконали роботу якісно і я задоволений
  Тепер вночі навіть ближнє світло світить так яскраво, що деякі зустрічні авто думають що це в мене дальнє включене і я змушений їм у відповідь включати для демонстрації ще й дальнє.
  Дякую за роботу!

 • Astra H:

  Сьогодні мені на капоті витягував вмятину п.Ігор. Зробив швидко і якісно, дуже йому за це вдячний. Всім рекомендую цього спеціаліста!

 • Роман:

  Ремонтував вм’ятину без фарбування 08.04.2014 в Ігоря, хороший порядний майстер, вм’ятину витягнув ідеально(була на самому канті), дуже сподобалось відношення до клієнта, а особливо до автомобіля!!! Дуже бережно розбирає автомобіль і так само його збирає!!! ціни адекватні, роботою задоволений на всі сто, рекомендую всім!!!Автомобіль фольцваген поло.

 • Дуже якісно і недорого ремонтував вмятину та двигун в пана Ігора, з цінами теж приємно здивували, мене теж дуже вразило профсійність мийки автомобіля аджу всім мив машину дякую мийникам Илья та Ігор хлопцям які дуже якісно роблять свою справу. Звичайно дав чайові бо за 40 хв машина була чистенька!!

 • Персонал хороший, высшее обслуживание, большое спасибо за человеческое отношение. Так же хочу высказать благодарность за совет, где подсказали приобрести качественный аккумулятор, что и вам советую https://www.moyo.ua/dlya_avto/avtomobilnie_akkamul/

Додати відгук