Автомийка та хімчистка авто у Львові (автомийка Львів)

Щоб максимально зберегти первісний вигляд автомобіля і насолоджуватися цим як можна довше, слід регулярно доглядати за його кузовом, здійснюючи мийку автомобіля (автомийка Львів). У наших умовах, коли лакофарбове покриття автомобіля щодня піддається руйнівній дії забрудненої атмосфери міст, сольових ванн, деревних смол, пильній увазі з боку наших пернатих друзів, «обстрілу» каменями на дорогах, правильний догляд дуже важливий.

Чистий автомобіль зберігає свій вигляд довше. Але є й інші, технічні причини, щоб реглярно мити вашу машину (відвідувати автомийку, що у м. Львів на вул. Кузневича 2). Пил, пісок, сіль взимку пристають до фарби та оздоблення. Якщо не відвідувати автомийку регулярно, то ці частинки можуть буквально подряпати кузов автомобіля. Такі речовини, як пташиний послід або деревний сік може навіть роз’їсти захисне покриття, в результаті чого ваше авто залишиться незахищеним та вразливим.

Більшість людей стверджують, що достатньо мити машину раз на місяць. Але взимку важливо мити машину набагато частіше, так як, в цей час року більше руйнівних частинок. Візьміть собі за звичку відвідувати автомийку високого тиску або автомийку з самообслуговуванням 2-3 рази взимку, але НЕ забуваємо також мити авто (відвідувати автомийку) у теплі пори року.

І в кінці кінців, чистий автомобіль виглядає не тільки краще і залишається новим довше, але і захищає його від дрібних подряпин, які можуть з’явиться з часом – тому завітайте на нашу автомийку у львові. Тим більше що сьогодні відвідування портальної автомийки не забере у вас багато часу.

Наша автомийка, що знаходиться у м. Львів, вул. Кузневича 2, приємно Вас здивує своїм сервісом, а Ваш автомобіль – чистотою авто та захистом кузова від подряпин.

Хімчистка салону автомобіля

Хімчистка автомобіля – глибоке чищення салону і багажника від забруднень, що виникли в процесі експлуатації, за допомогою спеціального обладнання та активних хімічних засобів. З подальшим нанесенням на очищену поверхню захисної авто-косметики поліпшуючої зовнішній вигляд і збільшують термін служби оброблюваних поверхонь.

Хімчисткою можна повернути салону авто первозданний вигляд і стан максимально наближене до нового. Захисна косметика дозволяє закріпити виконану роботу по хімчистці авто і поліпшити естетичні та функціональні характеристики деталей інтер’єру – шкіри, пластика, тканини сидінь і підлогового покриття. За допомогою хімчистки салону автомобіля вбиваються 99% шкідливих мікробів.

Хімчистку салону проводять у кілька етапів. Після визначення обсягу майбутньої роботи машина опрацьовується пилососом. Після цього легким розчином хімчистки видаляються забруднення з важкодоступних місць, в тому числі повітроводів. Найбільш забруднені ділянки піддаються локальній хімчистці, а в разі необхідності обробляються парою. На наступному етапі авто-хімчистки поверхню салону покривається активною піною, вироблюваної піно-генератором. Зачекавши певний час видаляється за допомогою миючого пилососа і досушується із застосуванням спеціальних засобів. Фахівці закінчують хімчистку салону автомобіля нанесенням захисної авто-косметики провідних світових виробників.

Хімчистка автомобіля своїми руками може призвести до незворотних наслідків результатом якого може стати перешиття всього салону. Радимо звернутися до нас, де фахівців виконають роботу ефективно і швидко. Результат перевершить Ваші очікування!

Кількість хімчисток не обмежена, тому ми рекомендуємо робити дану процедуру мінімум два рази на рік, проміжок часу між хімчистками не повинен перевищувати рік. Якщо взяти жителя великого міста, наприклад, такого як Львів, хімчистка салону автомобіля рекомендується кожні пів року. Це обумовлено великою кількістю негативних зовнішніх чинників проживання у великому місті: смог, реагенти, вихлопні гази і багато іншого.

Полірування кузова

Кузов – найдорожча деталь автомобіля і він потребує професійного догляду не менше ніж інші його частини. Професійне механічна полірування автомобіля гарантує “сяйво” глянцю і яскравість кольорів протягом кількох років, а також захист від жорстокого середовища наших доріг.

564584

Полірування призначене для усунення подряпин і інших дефектів кузова автомобіля.

Полірування виконується за допомогою спеціальних полірувальних паст трьох видів.

Перша полірувальна паста використовується для зняття глибоких подряпин і вирівнювання поверхні. Так само вона служить плацдармом для другої абразивної пасти, яка прибирає всі найдрібніші подряпини і додає блиск. Третя паста закріплює результат двох попередніх, тобто робить блиск більш стійким до різних дрібних пошкоджень (подряпини гілками, попадання піску на ганчір’я при митті авто і т.д.).

Автомийка в нашому автосервісі – запорука “здоров’я” машини і гарного настрою її власника.

Якщо Вам потрібна краща автомийка у Львові (автомийка Львів) чи хімчистка салону автомобіля у Львові (хімчистка Львів), звертайтеся до нас!

м. Львів, вул. Кузневича 2 (навпроти – вул. Городоцька 213)

Тел. моб.: 096-511-11-65