Фарбування автомобіля у Львові

Зазвичай, останнім моментом при завершенні ремонту кузова, є фарбування автомобіля (малярка автомобіля). Втім, це не завжди так і фарбування авто потрібне навіть тому, що з часом на поверхні автомобілів з’являються різного роду потертості і подряпини. Такі дрібні дефекти можуть зіпсувати враження від зовнішнього вигляду вашого авто. Але в нашому автосервісі “TDA-сервіс” гарантовано відновлюють фарбувальний шар автомобіля, повертаючи йому свіжий вигляд, він стає “як новий”. Фарбування (малярка) автомобіля здійснюється як всього кузова, так і окремих його частин, відповідно до потреби і побажання. Причому локальне фарбування складніший процес, оскільки необхідно провести точний підбір кольору. Дотримуючись всіх етапів технології фарбування автомобіля ми прагнемо до того, щоб новий шар фарби неможливо було відрізнити від заводського.

Фарбування авто (малярка), дуже складний і трудомісткий процес. Фарбувальні роботи здійснюються в кілька етапів. Підготовка. Грунтовка. Шпаклівка. Фарбування. СТО «TDA-Сервіс» використовує професійне обладнання, фарбувальна камера, комп’ютерний підбір фарб, використовуються якісні матеріали.

Висока якість послуг з фарбування авто є заслугою нашого професійного маляра а також надійного обладнання та витратних матеріалів. Фарбування авто розраховується індивідуально і заздалегідь. Фарбування авто і вартість обов’язково узгоджується з власником авто до проведення малярних робіт. Будь спектр послуг для Вас. Звертайтеся до професіонала.